Standard.al

Mungoi për një kohë të gjatë në skenë, Mariza Ikonomi rrëfen eksperiencën e saj të re

0

Mariza Ikonomi është ndër të paktat këngëtare që ka arritur ti fitojë vëmëndjen e publikut jo me skandale dhe foto provokuese por me talentin e saj në muzikë.

Kishte kohë që këngëtaren nuk e shihnim në skenë apo në koncerte. dhe për të mësuar më shumë rreth kësaj shkëputje nga muzika,Mariza ishte e ftuar sot në emisionin e mëngjesit ‘Wake up’.

Udhëtova në të gjithë Europën Veriore ku edhe këndova. Ishte një eksperiencë shumë e bukur dhe po mendoj ta ribëj. Unë e ndjeja që duhej të shkëputesha dhe madje ndjej që ende duhet të shkëputem edhe më gjatë”, -ka thënë këngëtarja. Por përveçse në muzikë, siç ka zbuluar gjatë udhëtimeve në Europë ajo ka patur mundësi të provojë edhe një eksperiencë mjaft të veçantë në teatër’ është shprehur Mariza.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.