Standard.al

Del dokumenti/ Firma e Sadri Abazit me dokumenta fallco merr tendera nga Bashkia

0

No automatic alt text available.Jane te shumta denoncimet qe vijne cdo dite ne fb e ish kryeministrit Berisha. Sot eshte nje denoncim per firmen e deputetit te PS, Sadri  Abazi, ku kompania e tij e drejtuar nga nipi i tij dhe pse perdor dokumenta fallco, vazhdon te marre tendera publike nga bashkia

Per mafiozin Abazi zbatohet vetem ligji i mafies dhe jo ai i shtetit!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Alpko impex firma e Sadri Abazit e drejtuar nga nipi i tij dhe pse me dokumenta fallco dhe me vendim per perjashtim per 3 vjet vazhdon te punoje ne bashkine e Tiranes dhe te mari perser tendera publik

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.