Standard.al

VIDEO/ ” Psikopat, hajvan, mashtrues vizash”, plas në Kuvendin e Kosovës

0

KOSOVA/ Seanca e sotme plenare në Kuvendin e Kosovës ka prodhuar tensione dhe debate mes Milaim Zekës dhe Glauk Konjufcës. Mësohet se Zeka e ka quajtur Konjufcën ‘të sëmurë mendor dhe psikopat’.

Ndërkohë, Konjufca tha se Zeka nuk mund të ndjehet i qetë pasi ka dëshmitarë të cilët pohojnë se ai u ka vjedhur para në rastin e dyshuar për mashtrime me viza. Konjufca shtoi se vetëm në Kosovë ka mundësi që një njeri i akuzuar të dal në foltore e të flasë si deputet.
 https://www.youtube.com/watch?v=1FcFedWzaBA

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.