Standard.al

Kadiu ironizon qeverinë: Jemi tashmë të fundit por të fundit fundit….!!!

0

 

Deputetja e Partisë Demokratike, Fatbardha Kadiu ka ironizuar qeverinë Rama, pas publikimit të raportit ‘Doing Businnes 2018-të’.

Ja postimi i Kadiut:

Doing Business – Shqipëri 2018

Jo vetëm kjo qeveri e la Shqipërinë të fundit në EU por dhe të fundit në Rajon.

Jemi tashmë të fundit por të fundit fundit………sipas index-it “Doing Business 2018”

 

 

Image

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.