Standard.al

Edvin kujdes kur flet per Kuksin! I sheh me urrejtje se jane punetore…

0

Me ane te nje statusi ne fb deputeti i pd per Kuksin Flamur Noka i numeron ca gjera kryeministrit Rama ne lidhje me kuksianet.

Ja statusi i deputetit

Edvin! Kur te flasesh per Kukesin, duhet te mbash gojen tende te shthurur, se burrat ne veri nuk jane si ty Edi Rama!

Ne Kukes grate i respektojme, nuk i rrahim, nuk i percmojme, nuk i padisim per atesine e femijes.

Burrat andej nga ne jane punetore, por ti s’u ofrove asnje shans keto vite te pushtetit tend barbar. Na ke pare me urrejtje! E ke shpopulluar Kukesin dhe gjithe Veriun duke i detyruar te ikin emigrante qe te mbajne grate dhe femijet, pra, familjen qe per burrat e Veriut eshte e shenjte.

Po ku kupton ti nga shenjteria e familjes dhe nga puna e ndershme?

Ti je shoku i Elvis Rroshit, perdhunes grash, je shoku i Arben Ndokes , trafikant grash.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.