Standard.al

Denoncim/ Tymi dhe bloza e Gjushit për banorët e Sukthit një vrasje e ngadal për të gjithë…

0

 

Nje qytetar ka bere nje denoncim diten e sotme per një tjetër helmim që po u bëhet banorëve të zonës nga djegia e mbeturinave dhe deri tani askush nuk ka kthyer përgjigje për këtë problem dhe për më tepër të marrin masa për zgjidhje.

Denoncimi është bërë publik nga ish-kryeministri Sali Berisha në rrjetin social Facebook.

Ja çfarë shkruan Berisha:

Kjo nuk është mjegull por tymi dhe bloza e Gjushit për banorët e Sukthit të ri!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. Sb

Ju lutem postojeni sepse nuk na degjon askush nuk eshte mjegull eshte tym mbeturinash qe digjen eshte nje vrasje e ngadal per te gjith banoret e sukth i ri , durres , lagje 6 , postoje pasi nuk gjejm zgjidhje asnje insitut shteteror.

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.