Standard.al

Ironizon Plaoka: Kuksianët e vërtete e pritën sic e meriton. Ja thanë fytin trimit… 

0

Kryeministri Edi Rama është pritur me protesta të forta sot nga qytetarët e Kukësit. Menjëherë pas kësaj ngjarjeje ka reaguar edhe nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka.

 

Ja postimi i Palokës:

Rama ne Kukes .

Pasi e anulloi tre here viziten ne Kukes , sot Rama shkoi gjysem ilegalisht ne Has dhe me pas , shkoi dhe ne Kukes, i rrethuar me police dhe forcat speciale te armatosur( ne kundershtim me ligjin ) .

Pasi ju vuri traun ne rruge, i burgosi dhe kerkoi ti poshtroje , sot mori guximin te shkoj ne Kukes.

Mblodhi ne nje salle gjithe administraten per te treguar qe kuksianet jo vetem e kane falur por ka dhe nga ata qe e duartrokasin.

Por kuksianet e vertete e priten sic e meriton … Ja thane fytin trimit… 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.