Standard.al

Dyshimet marrin fund Loredana fotografohet me barkun e rrumbullakosur

0

Çifti i njohur i showbizit shqiptar Loredana dhe Mozzik është shumë i përfolur kohët e fundit në media.

Mbas suksesit të këngës ‘Boney&Cloudy’  këngë e cila ka marrë miliona klikime në Youtube, çifti  është komentuar shumë dhe se janë në një pritje të ëmbël.

Si Loredana dhe Mozzik herë pas here kanë dhënë detaje por ato akoma nuk e kanë konfirmuar lajmin.

Por së fundmi”Gazeta ekspress’ ka publikuar një foto ku Loredana shihet me barkun e rrumbullakosur.

Dhe tani nuk ka më vend për dyshime në lidhje me shtatzëninë e reperes.

Image

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.