Standard.al

“Kryeministri i pandarë nga hajdutllëku ashtu si gungaçi nga gunga”

0

Kreu i grupit parlamenatr te LSI-se Petrit Vasili ka reaguar mbi zhvillimet e fundit politike ne vend, referuar edhe deklarimeve te kryebashkiakut te Durresit mbremjen e djeshme.

Statusi Vasilit

Kryeminister i pandare nga hajdutlleku ashtu si gungaçi nga gunga

S’ka nevoje as per pergjime te tjera dhe as per fakte te tjera per te provuar se ç’batak e ka pjelle kete kryeminister. Hajdutlleku i zgjedhjeve u vulos. Batakçinjte qofshin shkurtabiqer apo palloshe te gjate, njelloj hajduter jane dhe sa do qe te lehin lodhen kot, edhe shqiptari me i fundit e ka top ne mendje, qe jane thjesht hajdute votash. Ky kryeminister nuk ndahet dot nga hajdutlleku ashtu si gungaçi nga gunga.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.