Standard.al

Kryemadhi:Edi Rama përdor mall, e dimë edhe cilësinë që përdor

0

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi në një lidhje direkte  në emisionin “Të Paekspozuarit “ ka akuzuar kryeministrin Edi  Rama si përdorues droge, madje u shpreh  se ajo di edhe cilësinë që merr.

“Edi Rama përdor mall, e dimë edhe cilësinë që përdor”.

Gjithashtu Monika Kryemadhi,  i është përgjigjur kryeministrit  Edi Rama edhe  pas deklaratave të këtij të fundit,ku Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin i paraqiti si aktor filmash .

Ezelin t’ia shpjegojë Basha Ramës, sa për izaurën Rama nuk e ka parë filmin deri në fund, duhet ta shofi deri në fund. Rames I ka ardhur koha mos pi mall bëjë palestër  u shpreh  Kryemadhi.

TPZ.AL

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.