Standard.al

Dako: S’më përballon dot njeri, jam supermen!

0

-I ftuar në emisionin ‘Opinion’ kreu i bashkisë së Durrësit është vënë përballë akuzave për lidhje të tij me grupin e ‘Avdylajve’ të arrestuar për trafik droge. Vangjush Dako ka thënë se ai në fushatë takon shumë person, ndërsa e ka konsideruar veten në fushatë si supermen.

Unë në fushatë nuk lëviz as me eskortë politike as me deputetë. Lëviz vetëm me shoferin se nuk më përballon dot njeri. Se ndaloj, takoj njerëz, pi diku një kafe, takoj të tjerë. Lulzim Basha i ka me gjak dhe të zeza se i ka duke numëruar të zezat. Me mua krahasohen këta? Por unë nuk pranoj të krahasohen me mua këta! Unë në fushatë jam superman, bëj takime me 20 vetë, me 50 vetë”– tha Dako.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.