Standard.al

A kanë marr leje ndërtimi të arrestuarit? Ja si përgjigjet Dako

0

Debati në “Opinion” mbrëmjen e së enjtes është zhvilluar në tone të larta, ndërkohë që përballë gazetarëve Kryebashkiaku i Durrësit Vangjush Dako, ka sqaruar situatën e tij përballë përgjimeve të prokurorisë.

I pyetur nga drejtuesi iemisionit nëse ndonjë prej personave të arrestuar në bandën e Shijakut ka  marr favore apo ka përfituar leje ndërtimi prej tij, Dako është shprehur që jo dhe nuk  ka bërë favore.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.