Standard.al

Presidenti Meta i dorezon titullin e lartë ” Kalores i urdhrit te Skenderbeut” solistit te Operas se Vjenes Eno Peçi

0

 

Presidenti i Ilir Meta me ane te nje postimi ne facebook tregon mirenjohje pasi  i dorezon Titullin e Larte” Kalores i Urdhrit te Skenderbeut” solistit te Oepras Shteterore  te Vjenes dhe koreografit tone te mirenjohur  Eno Peçi.Talenti i spikatur dhe perkushtimi i palodhur e kane ngjitur ate ne majat me te larta te skenes europiane dhe boterore duke nderuar veten dhe vendin e tij.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.