Standard.al

LIVE/ Berisha zbulon foton që implikon Kryeministrin

0

Nga studioja e “Open” në Top Channel , ish-kryeministri Berisha deklaroi se dy nga kriminelët e arrestuar ditën e djeshme, e njohur si banda e “Avdylajve” në Durrës ka lidhje me kryeministrin Edi Rama dhe kryebashkiakun e Durrësit, Vangjush Dako.

 Ai ka treguar edhe një foto të kryeministrit me një tjetër person për të cilin Berisha, tha se është “Peçe Avdyli”. Më tej Berisha tha se ata kanë ndikuar edhe në zgjedhjet lokale.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.