Standard.al

Denoncimi i ish-kryeministrit: Pas bandës së Bajrajve në Shkodër qëndron Rama dhe Bushati

0

Berisha, tha sot në mbrëmje në ‘Open’ se pas çdo bande kriminale në vend qëndron Edi Rama. Sipas tij pas bandës së Bajrajve në Shkodër qëndron Edi Rama dhe Ditmir Bushati.

“Unë jam politikan dhe detyra ime është të pres lidhjet e politikës me krimin. Por nëse arrestohet ushtari dhe jo bosi, kjo ka një vlerë por vlera kryesore është të arrestohet Bosi. Bosi në këtë Rast është rama. Për Bajrajt është Rama, Bushati dhe Harusha. Për Avdulët është Gjushi dhe Rama.

Bushati i ka kërkuar që të ndërhyrë Rustem Bajrajt që të ndërrojë trajnerin e klubit të Velipojës dhe i ka ndërruar”

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.