Standard.al

Deklarata “bombë” e Berishës: Bandat kriminale kanë video shantazhuese për Ramën

0

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka deklaruar se bandat kriminale kanë video që tregojnë kryeministrin Edi Rama duke pirë drogë. Sipas tij Bajrajt, Avdylët por edhe Dritan Dajti i cili ende nuk ëhstë dënuar sot për vrasjen e 4 policëve, kanë video të Ramës i cili shihet duke pirë drogë.

“Avdylët mund të kenë edhe video me Ramën duke nuhatur (duke pirë drogë). Bajrajt dhe Avdylët kanë video të këtyre politikanëve. Kush e shtyu gjyqin e Dritan Dajtit me vite, Edi Rama, është skllav i tij. Edhe me atë ka video sa të duash. Rama është i filmuar duke marrë drogë, pse nuk e bën testin e drogës ai. Videoty nuk kanë dalë sepse ai nuk ka lënë konçension pa i dhënë atyre. Lidhjet e Ramës me Dritan Dajtin të mirënjohura. Ram,a i mori edhe Shullazin tahirt. Kush e rrahu Saimir Tahirin, më thoni pak “, deklaroi Berisha.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.