Standard.al

VIDEO/ Me grushta e shpulla, plas sherri në ndeshjen e NBA

0

Ka degjeneruar në grushte ndeshja mes Houston Rockets dhe LA Lakers në NBA.Chris Paul dhe Rajon Rondo u përfshinë në një konflikt  me njëri tjetrin.

Të kuqtë fituan takimin me rezultat 124:115 ndaj Lakers.

Në sherr u përfshinë edhe basketbollistë të tjerë, Brandon Ingram madje u përjashtua nga loja.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.