Standard.al

Bastet do protestojnë para Kryeministrisë: Ose reagojmë ose pranojmë gishtin e mesit të Ramës

0

Shoqatat e basteve sportive dhe lojerave të fatit do të protestojnë ditën e martë në ora 10:00 pranë zyrave të kuvendit përballë kryeministrisë, kundër projektligjit që mbyll këto pika më 31 dhjetor.

Njoftimi: 

Punonjes! Bashkepunetor! Pronare! Qeradhenes dhe biznese mbeshtetese! Diten e marte ora 10:00 PROTESTE prane zyrave te kuvendit perballe kryeministrise. Mijera njerez pa pune pa ju dhene asnje lloj shansi apo kohe! TE NDRYSHOHET PROJEKTLIGJI QE NA HEDH NE RRUGE! Familjet, shoqeri e miqesi, kushdo qe ndan me ju kete shqetesim: O REAGOJME TE MARTEN ORA 10:00, ose pranojme gishtin e mesit te KM!

 

Foto e postimit te meparshem te Rames me gishtin e mesit

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.