Standard.al

Promovimi i Shqipërisë/ Presidenti Meta: “Besa” identifikon shqiptarët dhe Shqipërinë si një shembull qëndrese

0

Presidenti i vednit Ilir Meta permes nje postimi ne facebook ka falenderuar video-bloggerin izraelit Nuseir Yassin për promovimin e shkëlqyer të Shqipërisë.

Postimi i plotë: 

Falenderoj video-bloggerin izraelit Nuseir Yassin për promovimin e shkëlqyer të Shqipërisë. “Besa” është një nga elementët thelbësore të karakterit dhe shpirtit tonë kombëtar, që i identifikon shqiptarët dhe Shqipërinë si një shembull qëndrese, bashkëjetese dhe harmonie ndërfetare.

https://www.facebook.com/nasdaily/videos/2006496849640852/?t=43

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.