Standard.al

Bella Hadid fryn buzët, modelja merr 1 milion like në pak orë

0

Ajo gjithmonë ka pranuar se është kundër ndërhyrjeve kirurgjikale apo mbushësve, por Bella Hadid ngjalli sërish debate të premten, teksa postoi një foto ku tregonte buzët e fryra.

22-vjeçarja u shfaq me grim dhe me buzët mishtore, duke marrë gati 1 milion pëlqej dhe 10.000 komente në vetëm një orë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.