Standard.al

Presidenti Meta takim me përfaqësueset e bukurisë botërore

0

Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta ka bërë një postim në rrjetin e tij social ‘Facebook’, më poshtë dhe një video duke bërë foto me përfaqësueset e bukurisë nga mbarë bota.

Meta shkruan se ‘Miss Globe International 2018 do të zhvillohet ditën e nesërme në kryeqytet.

Postimi i plotë:

Me përfaqësueset e bukurisë nga mbarë bota, të cilat konkurrojnë për kurorën e “Miss Globe International 2018”, që organizohet nesër në Tiranë nga regjizori i mirënjohur Petri Bozo.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.