Standard.al

Intervista e Bashës në “Opinion”, Kulluri: Gënjen pa pikë turpi!

1

Nga Edvin Kulluri

Genjen pa pike turpi! Sa te jem une ne krye te PD thote do sunojme “ndarjen e pushteteve dhe shtetin ligjor”! Te gjithe propozimet ne statut per ndarjen e pushteteve ne parti i rrezoi dhe shkeljet e statutit per mbledhjen e forumeve dhe vendim-marrjen i ben prej 5 vitesh sistematikisht! Prandaj nuk te mbeshtet dhe voton kush pasi je nje Kopje e Shemtuar e Edi Rames! Kur cenon keto parime ne opozite, ne pushtet do besh te njejten gje! Harroje qe te voton kush! P.S. sa per “pseudemokratet” qe citove ne lidhje me marreveshjen e 17 majit ne bodrumet e Kryesise se Kuvendit, duhet te dish qe i ke gjetur ne PD dhe nuk u ka dhuruar kush karrieren, por e kane fituar me pune ne opozite dhe qeverisje! “Pseudodemokrat” je ti qe i “bie qylit” qe nga 2005 ne PD se u do qejfi atyre qe te prune nga skutat prej nga erdhi dhe “partneri” yt ne pushtet!

1 Comment
  1. ari says

    kulluri ketu po duket i sapo dal nga qenefi negjmije ku rama i paska dhen ushqim te kulluar kullurit,ky lloj njeriu dhe ai i majlinda bregut dhe jozefines e kapercyen ylberin u ben rilindase pasi rama ju rehatoi te bijat e bijet ne fakultete franqeze e evropjane dhe poste .tash roshi,frroku,rraja e ndoku i kan ne dor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.