Standard.al

Basha : Tahiri eshte rrahur para 1 muaji nga….

0

I ftuar ne studion e opinion te gazetarit Blendi Fevziu, kreu i opozites Basha tha se para 1 muai ish ministri i brendshem i cili eshte duke u hetuar akoma per trafik droge, eshte rrahur nga te interesuarit qe nuk donin te dilte dosja XIBRAKA per perpunimin dhe trafikimin e kokaines ne te cilen u arestua por tani doli dhe nipi i ish diktatorit Hoxha, Ermal Hoxha

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.