Standard.al

A po ju shantazhon me dosje amerikane Edi Rama… Ja si pergjigjet Basha

0

I ftuar ne Opinion, kreu i opozites Basha, pyetjes se gazetarit Lorenc Vangjeli i citoi cfar Rama kishte shkruar per te disa dite me pare

E di sa thelle je zhytur miku im, por prit se……

A po ju shantazhon me nje dosje amerikane Edi Rama

Kurre eshte pergjigjia e Bashes, un nuk kam udhetuar apo ulur me kriminele dhe nuk shantazhohem as une he as PD . Un po pres me durim pergjigjen e hetimeve

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.