Standard.al

Reagon Salianji: Balla ka udhëtuar që në vitin 2013 me Begon

0

Deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ka reaguar menjëherë pas deklaratës së Taulat Ballës, i cili tha  se është njohur ne Taulant Begon në fund të viti 2014.

Për Salianjin,  kjo nuk është e vërtetë, pasi ai është njohur dhe ka udhëtuar që  nga viti 2013, duke kryer 57 udhëtime.

57 udhëtimet Balla-Bego!

Balla Sapo tha në Opinion që e njoh nga viti 2015 ndërkohë ka udhetuar që në vitin 2013!

Datat dhe ditët mund ti shohë kushdo.

P.s. xhamia e Dragostunjës është inauguruar në Qershor 2015, jo ne fillim 2015

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.