Standard.al

Balla pranon njohjen që në 2015-en me Begon, flet për udhëtimet: Kemi dalë për të parë ndeshjen e Shqipërisë, s’mbaj mend…

0

Ne studion e “opinion”, kreu i grupit parlamentar socialist Taulant Balla foli mbi akuzat qe rendojne mbi te lidhur me lidhjen qe ka pas me biznesmenin e arrestuar per trafik droge Edmond Bego.

Lidhur me keto Balla ka pranuar njohjen me Befgon qe ne fillim te vitit 2015, ku sipas tij ai ka dhene kontribute ne ndertimin e nje xhamie ne Dragostunjë, zone e Librazhdit, ku ai eshte zgjedhur deputet. “Aty jemi njohur e me pas kafe te lokali i tij kemi pire si ti si une ( i drejtohet Fevziut). Ka lokalin Hilton perballe Venecias, aty kemi pire kafe disa here me te”

Fevizu: Une as nuk e di ku i bie ky po ska rendesi. Po udhetime kenei bere me Begon?

Balla: Kam qene une dy gazetare te mirenjohur dhe Edmond Bego kemi udhetuar jashte per te pare ndeshjen Shqiperi-Danimarke. Kete udhetim mbaj mend. Kemi shkuar …

Fevziu: vetem kete udhetim keni bere?

Balla: Vetem kete mbaj mend…

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.