Standard.al

Denoncimi: Vëllai i drejtorit të policisë i vjedh makinën, lihet i lirë

0

Ish kryeministri Sali Berisha ka postuar në rrjetin e tij social “Facebook” një denoncim të një qytetari, i cili shkruan se si policia e Dibrës mban të fshehur një rast kriminal, ku vëllai i një zyrtari të lartë të policisë arrestohet për vjedhje dhe më pas lirohet.

Postimi i plotë

I vjedh makinën por lihet i lirë sepse është vëllai i narkodrejtorit të policisë!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje Doktor,quhem Ermir Zoto Jetoj Ne Tir,te Lutem Me Ndikmo Me Hallin Qe Kam,die Ne Oren 8 Te Darkes Me Kane Mare Automjetin Tip Renault,me Targa AA063SS

Z,berisha Po Ndaj Me Ju Nje Problem Timin,ne Daten 12/10/2018 Me Eshte Mare Automjeti Tip,RENAULT ME TARGE AA063SS Ne Autostraten Durres Tirane Sapo Kalon Sukthin Tek Karburanti Gulf,nen Presjonin E Armes,kam Ber Kallzim Penal Ne Komisarjatin Nr6,keta Te Fundit Ja Kaluan Ceshtjen Shijakut,por Edhe Pse Personi U Arestua Me Automjetin Tim U La I Lire,pasi Eshte Edhe Vellai I Ish Shefit Te Komisarjatit Diber,z.Robert-aga,i Implikuar,pajtim-aga.

Policia Po E Fshe Lajmin,ju Lutem Me Ndikmoni,pasi Jeta Ime Eshte Ne Rezik Nga Keta 3 Persona,ju Lutem Verifikoeni Ne Komisarjatin Nr6 Kallzimin Qe Kam Bere,dhe Ne Ate Te Shijakut,faleminderit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.