Standard.al

Mrekullia e Alpeve/ Meta uron një javë të mbarë me një video të jashtëzakonshme

1

Presidenti i Shqiperise Ilir Meta pershendet me nje video me pamje te jashtëzakonshme të Alpeve shqiptare. Meta sot ndodhet në Curraj i Epërm ku eshte pritur nga shume banore dhe per te ka qene hera e pare qe ka qene per vizite tek kjo zone. Presidenti uron nje jave te mbare me keto pamje fantastike.

Postimi i plote:

Të dashur miq, ju përshëndes dhe ju uroj një javë të mbarë me këto pamje fantastike të bukurive magjepsëse të Curraj i Epërm, perlës së jashtëzakonshme të Alpeve shqiptare!

VIDEO:”

 

 

1 Comment
  1. Berlin says

    Fut ca nga ai floriri jot.fut.midh ca pem..per pemet e tjer ahha

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.