Standard.al

Presidenti Meta viziton Tyrben e Dervish Luzhës

0

Presidenti i vendit ne viziten e tij ne Tropoje, ka vizituar dhe  Tyrben e Dervish Luzhës.

Postimi i plotë:

Të vija në Tropojë, nuk mund të mos vizitoja Tyrben e Dervish Luzhës, patriotit, luftëtarit, humanistit dhe besimtarit shumë të respektuar nga tropojanët dhe të gjithë shqiptarët! Rastësi e bukur të takoja dhe dy mbesat e tij!

Fotografia e Ilir Meta

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.