Standard.al

Deputeti i PD: Rilindja e statistikave të kriminalitetit është histori “suksesi”

4

Deputeti i PD Gent Strazimiri permes nje postimi ne facebook shkruan qe rilindja e statistikave të kriminalitetit është histori “suksesi” sa ç’ishte dhe është lufta kundër kultivimit dhe trafikimit të drogës nën Saje qorrin e Fatmirin e Gonit.

Postimi i plotë:

Rilindja e statistikave të kriminalitetit është histori “suksesi” sa ç’ishte dhe është lufta kundër kultivimit dhe trafikimit të drogës nën Saje qorrin e Fatmirin e Gonit, (të vetmin Minister të Brendshëm në Evropë që ka vëllain trafikant droge të denuar dhe ende aktiv në “zanat”) !
Po zaten, ky që në “statistikë” e shënon Agronin qelibar dhe padit për shpifje ata që thonë se është në burg për trafik droge, sigurisht që “1 vrajse” do e shënojë në “statistikë”, paçka se i janë vrarë 8 apo 3 njëherësh….

4 Comments
 1. Ylli says

  Po flet ky qe del me pistolet ne parkun e lojrave per femije. Ky mendon se harrpjn shqiptaret

 2. Goni says

  Si i ka basha kta si birila qe i nxjerr para sa here e sulmojn. Njeher kete njeher alibeaj njeher salianjin. Tamam lepirsa kryetaresh jane

 3. Seti says

  Ore po nxirr ndonje tjeter te te mbroj o Basha se ky strazimiri nuk ka kredibilitet fare

 4. Gosip says

  E dim o burre te gjithe se si e drejtoj Basha MB dhe se si po e drejton xhafa. Ne shqiperi kemi qen dhe vazhdojm te jemi. Hi syve nuk na hedh dot ti me lepirjet e tua o strazimir.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.