Standard.al

Butrint Imeri: Ti dukesh si e dashura ime e re

0

Butrint Imeri vazhdon të jetë një nga fytyrat më të komentuara të showbiz-it shqiptar.

I talentuar, por edhe mjaft i pëlqyer nga vajzat, ai numëron mijëra ndjekës në llogarinë e tij në Instagram.

Këngëtari i shumë hiteve, ka befasuar me postimin e tij të fundit, duke lënë shumë pikëpyetje.

Ai ka publikuar një fotografi, ndërsa shikimi i tij është drejtuar tek një person që nuk duket. Ai ka shkruar: Ti po dukesh sikur e dashura ime e re, vallahi! Të njëjtëN gjë shkruan dhe bluzja e tij.

Kujtojmë se Butrinti shpesh është komentuar për lidhjen me prezantuesen shqiptare, Kiara Tito, por që asnjëri prej tyre nuk e kanë mohuar, por as pohuar këtë.

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.