Standard.al

Shkumbohet makina e ish-drejtorit të OSHEE

0

Digjet një automjet në Tropojë.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen “Dardania” dhe makina tip “Benz” i përket ish-drejtorit ët OSHEE-së, Rustem Gjonaj.

Nga hetimet paraprake mësohet se zjarrëvënia është e qëllimshme, nga persona ende të paidentifikuar.

Ende nuk ka njoftim për motivet e mundshme të këtij akti.

Komisariati i Policisë Tropojë

Më datë 12. 10. 2018, në lagjen “Dardania”, para banesës, është djegur pjesërisht mjeti tip “Benz”, i shtetasit R. Gj., vjeç 47. Po punohet për sqarimin e rrethanave të rënies së zjarrit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.