Standard.al

Kam nje “shpifje” per ty..i biri Kristaq Rames, firmetarit te varjes e poetit te Havzi Neles

0

ME ANE TE NJE STATUSI NE FB GAZETARI I NJOHUR BLEDIAN KOKA SHPREH MLLEFIN PER SHPIKJEN E FUNDIT TE KRYEMINISTRIT QE E KA ME TE GJITHE DHE GJITHCKA

Kam nje “shpifje” per ty..

Cuni i daje Spiro Kolekes qe i degaradoi shqiptaret te hane me tollona dhe i biri Kristaq Rames, firmetarit te varjes e poetit te Havzi Neles po shkon me revan drejt nenit 55 te Agjitacionit e Propagandes. Kercenon se kedo qe ia cjerr masken e tij te lugatit kryeminister do e padise e do i marre leket. Pra pervec se kleptokrat, po na shfaqet edhe si xhepist ne tentative. Per hajdutet, ka nje seri denimesh sipas ligjeve dhe dokeve te kulturave te ndryshme, por une parapelqej njeren ne vecanti.
p.s…sheriati i besimit tim, parashikon prerjen e njeres dore kur hajduti kapet per here te pare, heren e dyte i pritet edhe tjetra, ndersa heren e trete nuk parashikohet synetlliku…

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.