Standard.al

E rëndë/ Ndahet nga jeta në moshën 28-vjeçare sportistja e njohur…

0

ë zi bota e patinazhit artistik. Instruktorja dhe ish-atletja italiane, Gaida Dall’Acqua u nda nga jeta në moshën 28-vjeçare.

Patinatorja u gjet e vdekur në gjumë, në shtëpinë e saj. Ajo jetonte në një qytezë pranë Riminit. Dyshohet se ka ndërruar jetë për shkaqe natyrore.

Dall’Acqua kishte dhe një vajzë 18-muajshe. Kishte vetëm një muaj e martuar me partnerin e saj, Thomas.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.