Standard.al

Vrasja e trefishtë në Mat/ Kaba: Rama sërish hesht, atij i dhimbsen vetëm kriminelët

1

‘Edhe disa orë pas ngjarjes kriminale Edi Rama asnjë reagim’, kështu shkruan analisti Dritan Kaba, duke ju referuar masakrës së Matit, ku mbetën të vrarë 3 persona dhe një tjetër i plagosur.

Sipas Kabës, Rama nuk do t’ia dijë për qytetarët, atij i dhimbsen vetëm kriminelët.

Ja postimi i Kabës:

Edhe disa ore pas ngjarjes kriminale Edi Rama asnje reagim. Normal se njerezit per te jane shifra!

Atij i dhimbsen vetem kriminelet…

1 Comment
  1. lajmetri says

    C po beet Dicka pregatitet
    Baruti eshte gate vetem shkresja duet
    Nje funder I tmerrshem gnallronmos me denoni per shpifje

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.