Standard.al

VIDEO LIVE/ Alibeaj dhe Bardhi me fakte si Rama po i mbron Xhafajt….

0

Konferencë për shtyp në selinë e PD-së, Enkeled Alibeaj dhe Gazment Bardhi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.