Standard.al

Shqiptarja hyn në listën e 12 femrave më seksi në botë

0

Modelja shqiptare Tika Camaj është hyrja e re në klasifikimin e femrave më seksi të planetit.

Klasifikimi është bërë nga Wap Mag me 12 femrat më të bukura.

Tika i ka bërë të gjithë për vete në sfilatat e fundit me veshje intime për Victoria’s Secret.

Ka praktikuar artet marciale dhe ka qenë kampione në Taekwondo në rini.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.