Ngjarje e rëndë në Mat, dyshohet një i vdekur e dy të plagosur

0

Ngjarje e rendë në Mat. Pas një përplasje me armë zjarri dyshoehte se ka një viktime dhe 2 të plagosur

Loading...

Ngjarja në fshatin Shëlli në Mat

Ende të paqarta rethanat

 

Vijon…..

Loading...

Lini nje pergjigje