Standard.al

Masakra në Mat/ Deputeti i LSI: Nuk ta përtojne më, as pyesin për ligje e as për kanune. Vrasin

0

Masakra ne Mat qe perfundoi me tre viktime ka tronditur jo vetem banoret, po te gjithe vendin. Deputeti i LSI Peroarim Spahiu permes nje potimi ne facebook ka ngushelluar familjaret si dhe ka denuar ashper kete ngjarje monstruoze,

Postimi i plotë:

Nuk ka fjalë të përshkruash sot krimin e rëndë ndodhur në Mat.

Psikopati e niveleve ekstreme që vret tre njerëz në punë, detyrë.

Monstra që nuk ju bëjnë më sytë dritë, marrin armën pa leje, frymëzohen nga kryedhunuesi dhe vrasin! Nuk ta përtojne më, as pyesin për ligje e as për kanune. Vrasin!

Kështu ndodh kur qeveria quan krim më të rëndë të folurën dhe të vërtetën se sa vrasjet.

Ngushëllime familjeve, pa ditur me thënë më fjalë të tjera.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.