Standard.al

Komentuesi: ‘Nuk u mërzite duke reklamuar b***’ , Kejvina Kthella i kthehet keq komentuesit

0

Modelja dhe prezantuesja Kejvina Kthella është shumë aktive në rrjetin social Instagam.

Kejvina është e njohur për fotot provokative që publikon të cilat nuk kalojnë pa u komentuar.

Edhe këtë herë kanë vazhduar episodet e ngacmimeve që fansat i bëjnë Kejvina Kthellës në Instagram, ku një komentues i shkruante: “Nuk u mërzite duke rreklamu bythën përdit, është mënyrë e shpifur ndaloje ndonjëherë”.

Modelja ka vendosur të vendosi në dyshim faktin nëse komentuesi shikon ose jo duke i thënë: “Ty të paska plas zoti sytë, se vetëm byth s’ka ktu! Apo e ke për bythën e motorit?”.

Image

Image

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.