Standard.al

Bëri video në Snapchat minuta para aksidentit! Ndahet nga jeta aktori i njohur…

0

Një prej aktorëve më të njohur arab, Mohammad bin Rafea, është ndarë nga jeta për shkak të një aksidenti fatal.

Lajmi i vdekjes së parakohshme të aktorit ka bërë xhiron e rrjetit dhe po komentohet shumë nga adhuruesit e tij, të cilëve u duket e pabesueshme sepse minuta më parë aktori kishte postuar një video në Snapchat.

Vdekja e të riut u konfirmua nga vëllai i tij, Abdul Khaliq bin Rafea, në një postim në Twitter.

mohammad.jpg

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.