Standard.al

Rita Ora nuk di të ndalet, del sërish lakuriq

0

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, kohëve të fundit ka rrëmbyer fuqishëm vëmendjen e mediave.

Kjo për shkak të paraqitjeve të saj të zjarrta, ku shumë shpesh shfaqet edhe komplet nudo.

E tillë është edhe në videon e fundit të ndarë me ndjekësit, ku pozon tërësisht e zhveshur e që mbulon me duar vetëm pjesët intime të trupit.

“Let u love me, linku në biografi”, shkruan ajo dhe fton të gjithë fansat të shikojnë projektin e ri muzikor të saj.

Një imazh i nxehtë si ky i Ritës nuk ka dyshim, që ka marrë pëlqime dhe komente të shumta, përfshirë edhe kritikat.

Para një jave Rita doli krejtësisht nudo për revistën “CLASH”, format trupore të së cilës ju lënë ‘pa fjalë’.

Kujtojmë që mbrëmë ajo ishte prezente në ‘American Music Awards 2018’ por nuk ishte e nominuar në asnjë kategori.

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.