Standard.al

Makina përplaset me shtyllën dhe lë lagjen pa drita

0

Një aksident është regjistruar sot në Kombinat të Tiranës, ku një makinë është përplasur me shtyllën e energjisë elektrike.

Siç shihet edhe nga foto, nga përplasja e mjetit është dëmtuar edhe shtylla.

Deri më tani nuk dihet gjendja e drejtuesit të mjetit si dhe rrethanat e aksidentit. Mësohet se në vendin e ngjarjes ndodhet policia, ndërsa OSHEE po merr masa për riparimin e demit. Pas ndërhyrjes së kësaj të fundit është rikthyer edhe energjia në këtë zonë.

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.