Standard.al

Tragjike, makina bie në greminë në Tiranë

0

Një automjet ka dalën nga rruga dhe ka rënë në një greminë në Dajt. Dyshohet se brenda në makinë ndodhen 3 persona, por ende nuk dihet gjendja e tyre.

Në vendngjarje kanë mbërritur forcat e policisë dhe ato zjarrfikëse, të cilat po punojnë për nxjerrjen e personave nga mjeti. Vijon …

Njoftimi i policisë:

Më datë 07.10.2018, rreth orës 18:30, në rrugën e “Dajtit”, në fshatin Surrel, një mjet ka dal nga rruga dhe ka rënë në greminë.

Brenda në mjet dyshohet të jenë tre persona.

Në vendngjarje janë dërguar shërbimet e Policisë, Zjarrfikëses dhe Ambulanca.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.