Standard.al

Nevina Shtylla tregon arsyen pse u largua nga Klani

0

Nevina Shtylla është një ndër moderatoret më të pëlqyera dhe më të ndjekura në Shqipëri. Gjatë një viti moderatoren bukuroshe e kemi parë në ekranin e TV Klan gjatë pasditeve të së shtunave në “Jo vetëm modë”. Por këtë sezon të ri moderatorja u larguar për tek Top Channel, ku iu besua emisioni “Procesi Sportiv”.

Mbrëmjen e djeshme Nevina tregoi edhe arsyen e largimt nga TV Klan. Nga “Jo vetëm modë”, në Klan Nevina tashmë drejton “Proçesin Sportiv”me Ed Manushin në Top Channel. Në emisionin “Shiko Kush Luan”, në rubrikën e fundit, “Ndaje ose haje”, Nevina ka treguar se është tërhequr gjithmonë nga ideja për të punuar në Top

“Kam qenë gjithmonë shumë e tërhequr ndaj idesë për të punuar në Top. Top-i më ka dhënë siguri dhe kjo është një ndër arsyet kryesore”,-ka treguar Nevina.

Një pyetje tjetër e sikletshme për Nevinën ka qenë se kë zgjedh mes Ardit Gjebresë dhe Ed Manushit? Pa nguruar aspak duke qenë se e ka partner aktual në Proçesin Sportiv, Nevina ka zgjedhur Manushin.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.