Standard.al

Denoncimi: Taulant Balla në krahë të bosit të drogës (FOTO)

0

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka publikuar foton e deputetit Taulant Balla që ka dalë sëbashku me 1 person të dënuar për trafik kokaine.

Siç shihet edhe në Foto, Balla dhe i dënuari për trafik kokaine Maksim Beço, duken shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Ja çfarë shkruan ish-kryeministri Berisha:

Foto lajm: Taulant Bego/Jaris me bosin e kokaines Maksim Beço te arrestuar nga policia per trafik kokaine ne vitin 2015! sb

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.