Standard.al

Boçi: Policia e kemi shumë nikoqire, kujdeset për të gjitha e nuk le gjë prej gjëje t’i kalojë nën hundë…

0

Deputeti i PD Luçiano Boçi permes nje postimi ne facebook ka publikuar foto dhe video ku nje makine transporton mall me targa te policise. Boçi shkruan se policia e kemi shumë nikoqire, ajo kujdeset për të gjitha e nuk le gjë prej gjëje t’i kalojë nën hundë.

Postimi i plotë:

POLICIA QË BËN TRANSPORT…
Ndodh edhe kjo!!!
Meqenëse policinë e kemi shumë nikoqire, ajo kujdeset për të gjitha e nuk le gjë prej gjëje t’i kalojë nën hundë….
E nuhat lekun.
Tipar vigjilence ky!
Merret me “prerje” hashashi.
Mbron krimin nga qytetarët.
Godet fëmijë e gra.
Tani çuditshëm po merret me ndërtim…
Makina e rëndë në foto e video që s’ka lidhje me policinë, mban targa policie.
Duket si barcaletë me polica por është e vërtetë.
Transporton prej kohësh zhavor, inerte siç duket në aksin TEG-Tr.
Se ç’lidhje ka policia me transport inertesh këtë vetëm A. Veliu mund të na e thojë.
Do Zoti transporton vetëm inerte se ku i dihet???!!!
Prit tani kur të shohim ndonjë maune me targa policie…me “miell”!!!

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.