Standard.al

Këngëtarja shqiptare merr propozim nga një burrë i martuar: Do të le gruan për ty

0

Hiti kësaj vere ishte dhe kënga’ Columbiana’ që ishte një bashkëpunim midis dy reperëve të njohur Tayna dhe Don Phenom.

Image

Nga ky bashkëpunim reperja Tayna u bë shumë e njohur dhe e komentuar nga showbizi jo vetëm shqiptar por dhe ai i huaj.

Në mbrëmjen e sotmë ajo është ftuar në ‘Xing me Ermalin’ ku ka ngritur në këmbë publikun me këngët e saj dhe duelin e ‘diss-eve’ me moderatorin Ermal Mamaqi.

Në videon promo të programit ajo tregon për propozimin më të çuditshëm që ka marrë nga një burrë i martuar.

’Unë dua të martohem me ty, dua të lë graun për ty’- i ka thënë ai reperes. Për më shumë mund ta ndiqni reperen sonte në mbrëmje në emisionin ‘Xing me Ermalin’.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.