Standard.al

Ja si rref nxënësit shoferi i paguar për transportin e tyre në shkollë

0

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka bërë publike videon e dërguar nga një qytetar, në të cilin shihet se si shoferi i autobusit ushtron dhunë mbi nxënësit e shkollës në Maqellarë të Dibrës.

Ja statusi i Berishës:

Ky është dajak transport!

Shikoni si rref nxënësit shoferi i paguar për transportin e tyre në shkollë.

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje Z.Berisha

Shikoni skandalin e rradhes ku shoferi i autobuzit te nxenesve te qytetit te Dibres te fashatit Burim,Maqellare,z.Edmond Sela godet dhuneshem nxenesit.

Mendoj qe ky akt duhet te denohet .

Ju falenderoj per mirkuptimin. 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.