Standard.al

“Nënë e bijë” në serial, por Hazall ja merr të dashurin Gylserenit në jetën reale

0

Aktoret Nurgul Yesilcay dhe Alina Boz i keni njohur nëpërmjet serialit shumë të ndjekur “Fate të kryqëzuara” ku luanin rolet “Gylseren” dhe e bija “Hazall”.

Marrëdhënia e tyre në serial nuk ishte aq e mirë dhe e njëjta gjë duket se po ndodh edhe në jetën reale.

Mediat turke shkruajnë se Nurgul dhe Alina janë grindur me njëra-tjetrën për shkak të këngëtarit të njohur Mithat Can Ozer. Ky i fundit ka qenë dikur në një lidhje me Nurgulin. Ndërsa tani është prej një viti në një lidhje me Alina Boz, 20 vjeç.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.